دنیای ساز ارائه خدمات بهتر به خریداران را در  رأس همه امور  خود قرار داده است.
به‌طوری‌که خریداران بتوانند خریدی راحت و بدون دغدغه را از فروشگاه اینترنتی دنیای ساز تجربه کنند.

وب‌سایت دنیای ساز، تنها سایت در حوزه موسیقی هست که نماد اعتماد دائمی چهار ستاره دریافت کرده است.

در ایران حدود یک و نیم میلیون سایت وجود داره که 19 تا از اونها نماد 4 ستاره دارن، دنیای ساز یکی از اون 19 سایته.

(در مورد اعتبار نماد 4 ستاره کافیه بدونید که در حال حاضر سایت ترب و علی بابا و ایستگاه و ایمالز و آپارات نماد 1 ستاره و سایت دیوار و شیپور و درگاه زرین پال نماد 3 ستاره دارند)

دنیای ساز این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند (به جز کالاهای مصرفی)، تا هفت روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان دنیای ساز کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

استفاده از این روش به این صورت است که در ابتدا با هماهنگی پشتیبانهای دنیای ساز عکس و ویدئوهایی از ایراد کالا برای ما ارسال میکنید و پس از تایید اولیه کارشناسان دنیای ساز، آدرس یکی از مراکز تحویل دنیای ساز به شما داده میشود تا کالا را برایمان ارسال کنید تا کارشناسان ما از نزدیک بتوانند کالای ایراددار را کارشناسی کنند و نتیجه را اعلام کنند (در نظر داشته باشید که اگر کالای ارسالی توسط کارشناسان دنیای ساز تایید نشود کالا در همان شرایط اولیه برایتان مجددا ارسال خواهد شد. پس ارسال کالا به مرکز تحویل دنیای ساز به منزله قطعیت پذیرش توسط دنیای ساز نیست و باید کارشناسی شود)

دنیای ساز، در صورت مشاهده هرگونه ایراد فنی ، کالای ایراددار را از شما تحویل گرفته (با هزینه حمل و نقل دنیای ساز) و با کالای سالم تعویض می‌کند مشروط بر اینکه از کالا استفاده نشده باشد و در شرایط اولیه تحویل باشد.

در نظر داشته باشید که هفت روز مهلت تست برای خریداران آنلاین میباشد.

(شایان ذکر است که به جز مشکل فنی در کالاها، دنیای ساز به هیچ عنوان مرجوعی و تعویضی ندارد. یعنی مواردی مثل پشیمان شدن از خرید یا تایید استاد یا موارد سلیقه‌ای مورد قبول نیست.)

اینستاگرام دنیای ساز

شماره تلفن های دنیای ساز

02144879833

بهترین راه ارتباط با دنیای ساز از طریق دکمه چت آنلاین (پایین صفحه سمت راست) است

پاسخگویی بصورت 24 ساعته حتی تعطیلات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *